Jaunumi

''Pierobežas noslēpumi 2011''

Aicinām uz Land Cruiser vasaras saietu 6. augustā! 

Land Cruiser klubs un WESS Motors ielūdz Jūs piedalīties tradicionālajā Land Cruiser vasaras saietā ‘’Pierobežas noslēpumi 2011’’, kas norisināsies š.g. 6. augustā.

Ceram, ka vasara mūs lutinās ar saulainām dienām un veldzēs ar lietu, jo tieši tas ir tik nepieciešams, lai Jūs varētu izbaudīt sava auto leģendārās braukšanas īpašības. Tā arī esam sagatavojuši dažādus papildus uzdevumus, kurus Jums varēs palīdzēt veikt pārējie komandas dalībnieki – Jūsu ģimene un draugi. Ņemiet viņus līdzi!

Dienu noslēgsim Latvijas Futbola federācijas sporta bāzē Staicelē, kur savus Land Cruiser atstāsim stāvvietā, bet paši pavakariņosim un atpūtīsimies domubiedru kompānijā, ļaujot mūs izklaidēt vakara vadītājam un dīdžejam. Un ja vēl pietiks spēka – arī padejosim un piedalīsimies atraktīvos konkursos.

Visiem dalībniekiem piedāvājam naķšnošanu. Nakšnošana ir iekļauta dalības maksā.


Pieteikšanās pasākumam

Lai pieteiktos pasākumam, lūdzam Jūs aizpildīt on-line pieteikumu.

Dalības maksa: 22 Ls no personas, viss iekļauts (pusdienas, vakariņas, nakšnošana).
Bērniem līdz 12 gadiem bez maksas. Land Cruiser kluba biedriem 50% atlaide.

 

Pasākuma programma

5. augusts
10:00-18:00
reģistrācija, dokumentācijas saņemšana WESS Motors autocentrā K. Ulmaņa gatvē 125.

6. augusts
Ap 10:00
Pārbrauciens ar patstāvīgu startu no Rīgas uz Latvijas futbola federācijas treniņu bāzi Staicelē, Alojas novadā, Limbažu rajonā (turpmāk tekstā BĀZE) pa maršrutu Rīga – Tūja – Korģene – Staicele, pa ceļam jāapmeklē daži interesanti objekti un jāveic dotie uzdevumi

12:00–13:30 usdienas pa ceļam uz BĀZI kafejnīcā ''Urgas krogs''

13:00–14:30 Dalībnieku reģistrācija BĀZĒ, kontroles karšu izsniegšana 

14:30   Pasākuma atklāšana, dalībnieku instruktāža, jautājumi/atbildes.

15:00  Starts pārbraucieniem pa Staiceles apkārtni (braukšana pēc leģendas, orientēšanās,
veiklības brauciens, Īpašo uzdevumu veikšana). Būs nepieciešama Latvijas ceļu karte! Paņemiet to līdzi.

19:00 Pirmās ekipāžas finišs BĀZĒ. Vakariņas. Vakara izklaidējošā daļa.

20:30  Pēdējās ekipāžas finišs BĀZĒ.

22:00  Rezultātu paziņošana, uzvarētāju apbalvošana BĀZĒ, pēc tam turpinās vakara izklaidējušā daļa.

Programmā var tikt veiktas izmaiņas.

 

Par Land Cruiser saieta formātu

Tradicionāli vasaras saiets ir divu dienu, kas nozīmē, ka sestdien no rīta startējam no WESS Motors, trases maršruts mūs ved uz nakšņošanas bāzi (viesu namu), tad seko izklaidējošā vakara daļa ar vakariņām, laurētu apbalvošanu, mūziku, dejām un atrakcijām, tad, pēc jautri pavadīta vakara, visi dodamies gulēt. No rīta dodamies mājup. 

Balvu fonds 2000 Ls vērtībā.

Katrā Land Cruiser komandā ir jābūt vismaz 2 cilvēkiem – viens ir pilots (auto vadītājs), viens ir stūrmanis (priekšējais pasažieris), kas nozīmē, ka pilotam galvenais uzdevums ir stūrēt un nenovirzīties no maršruta, bet stūrmanis ir atbildīgs par pareizu norādījumu sniegšanu pilotam. Pārējie komandas dalībnieki būs noderīgi īpašajos uzdevumos un kontrolpunktos, kur, piemēram, jānofotografē dokumentācijā norādītais objekts.

Vienu dienu pirms pasākuma tiek izsniegta dokumentācija, ar ko rūpīgi ir jāiepazīstas tieši stūrmanim, jo viņš ceļā būs atbildīgs par to, kā un kur būs jābrauc. Pieminēsim, ka stūrmanim un komandai būs jāliek lietā sava stratēģiskā domāšana, lai izplānotu kā vislabāk veikt maršrutu, lai pārspētu pārējos.Galvenais pasākuma mērķis ir sagādāt patīkamu izklaidi pie Land Cruiser stūres - piebiedrojieties arī Jūs!

Ja Jums rodas papildus jautājumi, gaidīsi tos pa tālr. 67068344 (Jana, Anta), jana@wess.lv.

 

Par Land Cruiser klubu

Aicinām pulkā jaunus biedrus!

Ja arī Jums, Land Cruiser īpašniek, braukšana ar šo auto ir kas vairāk kā tikai pārvietošanās veids, aicinām stāties mūsu rindās un kļūt par kluba biedru!

Kopā mācīsimies kā izmantot sava auto unikālās bezceļa braukšanas spējas (apvidus braukšanas skola), kopā piedalīsimies Land Cruiser saietos, kopā dosimies izbraucienos pa skaistākajām Latvijas vietām ar bezceļa braukšanas elementiem, baudīsim WESS Motors īpašos piedāvājumus, turpināsim esošās tradīcijas un veidosim jaunas (piemēram. 1. maija talka, kuras laikā stādām kociņus, laivu braucieni, Ziemassvētki, u.c.).

Land Cruiser kluba mērķis ir apvienot Land Cruiser īpašniekus, kā arī:
-    Popularizēt apvidus automašīnas Land Cruiser, kā arī braukšanu ar tām kā lielisku aktīvas atpūtas veidu kopā ar ģimenēm, kolēģiem, domubiedriem vai vienatnē;
-    Iepazīstināt un apvienot cilvēkus vienu ar otru, atrast citas kopīgās intereses, apzināt Latvijas dabu, reģionus, kultūrvēsturiskus objektus, dabu utt.;
-    Organizēt un atbalstīt aktīva veida pasākumus;
-    Pievērst sabiedrības uzmanību kluba darbībai un popularizēt bezceļa braukšanu ar Toyota Land Cruiser automašīnām;
-    Nest Land Cruiser vārdu Latvijā.

Dalības maksa klubā – 100 Ls gadā.
Turklāt tikai kluba biedru komandas dalībnieki saņem 50% atlaidi no dalības maksas Land Cruiser saietos.

Pieteikties klubā ir vienkārši – tikai jāaizpilda anketa un jāatsūta mums.

Laipni aicināts ikviens Land Cruiser mīļotājs!