Jaunumi

Paldies visiem Land Cruiser īpašnieka saieta ''Ziemas elpa 2010'' dalībniekiem!

Land Cruiser kluba un WESS Motors vārdā vēlamies pateikties visiem, kas pieņēma uzaicinājumu un piedalījāties Land Cruiser īpašnieku ziemas saietā ‘’Ziemas elpa 2010’’.

Esam priecīgi par dalībniekiem, kas mūsu rīkotajos pasākumos piedalās pastāvīgi, kā arī īpašs sveiciens tiem, kas piedalījās pirmo reizi – ceram, ka ziema un sniegs nav Jūs nobiedējuši, esat pārliecinājušies uz ko patiešām ir spējīgs Jūsu Land Cruiser, un labi pavadījāt laiku kopā ar Land Cruiser cienītājiem.

Esam pārliecināti, ka pasākuma nosaukums sevi attaisnoja, un katram izdevās sajust ziemas sniegaino elpu visa maršruta garumā, iepazīt jauno Land Cruiser 150 un pārbaudīt sevi uzdevumos.

Sirsnīgi sveicam uzvarētājus un atgādinām, ka galvenais ir nevis uzvarēt, bet gan piedalīties. Mūsu mērķis ir Jums sagādāt aktīvu atpūtu pie sava Land Cruiser stūres.

 

Uzvarētāji:

Standarta klase

Sporta klase

1.Kristaps Jankovskis un Aigars Mizga

1. Eduards Katājevs un Ronalds Jurēvics

2. Viktors Salimgarejevs un Eduards Grāvītis (kluba biedrs)

2. Raimonds Bondars un Ainārs Pētersons (kluba biedrs)

3. Aigars Jekševics un Nadina Jakovļeva

3. Raimonds Otomers un Vija Otomere (kluba biedrs)

Rezultāti standarta klasē

Rezultāti sporta klasē

Rezultāti viesu klasē

Tā arī vēlamies pateikties mūsu atbalstītājiem: Bitcom, Baltic Taxi, Prike Latvija, Bridgestone, Dunlop, GoodYear, Jūras Vējš, vissOk, Hella, Hotel Ezeri SPA un Sony. Kā arī sirsnīgs paldies hokeja kluba Rīgas Dinamo spēlētājiem Jēkabam Rēdliham un Martin Kariya, kas piedalījās pasākuma svinīgajā daļā un izspēlēja galda hokeja turnīru kopā ar pasākuma dalībniekiem, un mūsu lieliskajam vakara daļas vadītājam Raimondam Bergmanim.

Land Cruiser klubs būs priecīgs par katru jaunu biedru mūsu pulkā. Aicinām arī Jūs mums pievienoties, lai kopā popularizētu apvidus automašīnas Toyota Land Cruiser, kā arī braukšanu ar tām kā lielisku aktīvas atpūtas veidu kopā ar ģimenēm, kolēģiem un domubiedriem. Sīkāk informācija par pieteikšanos klubā sadaļā Par klubu.

Par piemiņu katram dalībniekam tiks izsūtīts CD ar pasākuma bildēm uz pieteikumā norādīto pilota pasta adresi, kā arī bildes tuvākajā laikā būs apskatāmas sadaļā Galerija.

Uz tikšanos Land Cruiser īpašnieku vasaras saietā!

Jana Garanča

Land Cruiser kluba valdes locekle