Jaunumi

Mēs atkal Jūs aicinām uz Land Cruiser klubu!

Ziema ir piekāpusies pavasarim un tam savukārt sekos ilgi gaidītā vasara. Par laimi, vētras sekas, kuru dēļ bijām spiesti atteikties no ziemas pasākuma rīkošanas, ir veiksmīgi likvidētas un mēs ar prieku aicinām Jūs kopīgi pavadīt vienu no augusta saulainajām nogalēm.

 

Kā jau parasti, piemērotas Bāzes vietas atrašana nebija viegla, jo šis jau būs pēc kārtas piektais vasaras pasākums. Tomēr, mums ir izdevies mūsu mazajā Latvijā atrast patiesi apmeklēšanas vērtu vietu. Tātad, Land Cruiser klubs un WESS Motors aicina Jūs uz tradicionālo divu dienu pasākumu “Gaujas ekspedīcija 2005”, kurš notiks šī gada 6. – 7. augustā.

 

Svaigi ceptas aitu gaļas vai olu kulteņa, gatavota no īstām lauku olām, smarža, iespēja dīķī ķert foreles jeb vienkārši pastaigāties un paelpot dzidro un tīro gaisu, pārnakšņot lauku mājā, kura celta 1892.gadā, nemaz nerunājot par mūsu tradicionālajām sacensībām, šis lietas spēj pievilināt pat pašu dedzīgāko pilsētas komforta piekritēju.

 

Gaidām Jūsu pieteikumus līdz 29.07.2005 pa faksu 7068302 vai arī uz e-pastu: jana.shilvane@wess.lv.

 

Ar pasākuma programmu, iesniegumiem, noteikumiem, nolikumiem un visu pārējo nepieciešamo informāciju Jūs varat iepazīties arī Land Cruiser mājas lapas www.wess.lv sadaļā: Pasākumi un Dokumentācija.

 

Telefons uzziņām: 7068300 vai 7068344.

 

Būsim priecīgi redzēt gan patstāvīgos mūsu pasākuma apmeklētājus, gan jaunus dalībniekus!