Jaunumi

Land Cruiser īpašnieku ziemas pasākums ''Sniega cilvēka meklējumos 2012''

Šoreiz piedāvājam pie sava leģendārā automobiļa stūres doties ceļojumā uz Daugavas kreiso krastu, pa ceļam veicot atjautīgus uzdevumus – būs nepieciešama veiklība, erudīcija un visas komandas kopīgi spēki. Būs arī ziemas prieku baudīšana un nedaudz sportiskas izklaides!

Pieteikšana uz Land Cruiser īpašnieku ziemas salidojumu Sniega cilvēka meklējumos 2012, kas norisināsies 2012. gada 25.februārī, jau ir atvērta! Šoreiz maršruts vedīs uz Daugmali, pētīsim kreiso Daugavas krastu.

Pasākumā 1.daļa būs vairāk izglītojoša, kuras laikā dalībnieki varēs paviesoties skaistās, interesantās, var būt pat neparastās vietās Latvijā, redzēt to, ko parastos tūrisma maršrutos nepiedāvā. Pasākuma 2.daļā būs vairāk iespējas pārliecināties par sava auto izcilajām apvidus braukšanas spējām un iemācīties kā tās labāk pielietot. Bet uztraukties, ka visus gaida smags off-roads nevajag. Viss maršruts ir rūpīgi pārdomāts, lai pat iesācējam nebūtu problēmu to pārvarēt. Toties savas odziņas, noteikti, būs, jo Land Cruiser ir domāts tieši off-road braukšanai.

Lai pasākums nebūtu tikai un vienīgi interesants pašam vadītājam un stūrmanim, tajā arī var piedalīties citi ekipāžas dalībnieki, mēs vienmēr domājam par īpašiem uzdevumiem. Parasti tie nav saistīti ar braukšanu. Mēs plānojām atzīmēt ar speciālu balvu ekipāžu, kurai būs labākais rezultāts īpašu uzdevumu kopvērtējumā, citiem vārdiem sākot, rezultāts nebūs atkarīgs no tā, kā šī ekipāža veikusi braukšanas uzdevumus. Domāju, ka šeit īpaši Tūristu klasei būs iespēja sacensties par Uzvarētāja titulu.

Šogad plānojam papildināt ierasto sadalījumu pa Standarta un Sporta klasēm ar trešo grupu - Tūristu. Mēs piedāvāsim šo klasi tiem, kam ir mazāka pieredze braukt pa bezceļiem, kas piedalīsies salidojumā pirmo reizi, ar bērniem, ģimeni. Maršruts mazliet, atšķirsies, būs vieglāks ar iespēju arī iemācīties pareizi braukt pa sniegu (vai dubļiem) pieturā, kur būs paredzēts arī apvidus braukšanas skolas instruktors, bet kopumā princips un uzdevumi būs tie paši. Protams, arī šīs klases 1. vietas ieguvējs tiks apbalvots.

Lai mūsu pastāvīgiem dalībniekiem būtu interesantāk, uzdevumus pasniegsim pa daļām, nevis visus uzriez. Mēs to sauktu par aktīvu atpūtu ar sacensību garu! Vakarā mēs plānojām arī galda futbola turnīru, kā arī citus pārsteigumus no mūsu atbalstītājiem.

Pieteikties var jebkurš Land Cruiser īpašnieks. Auto izlaidumam, modelim, kā arī tam, kur auto ticis iegādāts, nav nozīmes. Uz šo pasākumu var pietiekties bez ielūguma, nepieciešams tikai aizpildīt on-line pieteikumu šeit.

Dalības maksa: 22 Ls no cilvēka (bērniem līdz 12 gadiem bezmaksas)
Pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa: 25 Ls no cilvēka
Land Cruiser kluba biedriem: 50%

Programma
Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 18. februāris.

Ja Jums rodas jautājumi, ar prieku uz tiem atbildēsim pa tālr. 67068344 vai e-pastu jana@wess.lv.

Uz tikšanos 25. februārī!