Jaunumi

Kluba biedru iepazīšanās vakars

Pagājušā gada nogalē Land Cruiser klubs aicināja visus tos, kam TOYOTA Land Cruiser automašīna ir kas vairāk kā vienkārši pārvietošanās līdzeklis, iestāties klubā. Aicinājumam atsaucās vairāk kā desmit cilvēku. Lai jaunos kluba biedrus, viņu otrās puses un kluba dibinātājus iepazīstinātu savā starpā, trešdien, 24. janvārī Vecrīgā, restorānā „Habibi” notika iepazīšanās vakars. Jāatzīmē gan, ka daudziem no klātesošajiem tā nebija pirmā satikšanās – aiz muguras daudzi Land Cruiser kluba pasākumi vai satikšanās WESS Motors telpās.

Vakars pagāja omulīgā gaisotnē savstarpējās sarunās, baudot arī austrumu ēdienus un uzpīpējot ūdenspīpi. Kad katrs kluba biedrs bija iepazīstinājis ar sevi, viņiem tika pasniegta kluba biedra karte, T-krekls un cepurīte ar kluba logotipu. Atklāts palika jautājums – kā „apģērbt” kluba biedru stūrmaņus?

Iepazīšanās vakars acīmredzot jāuzskata par izdevušos, jo laiks gandrīz četru stundu garumā aizskrēja nemanot. Kā izteicās kāds no kluba biedriem: „Cilvēkiem ar kopīgu uzvārdu Land Cruiser vienmēr būs par ko parunāt!”