Jaunumi

Atskaite par pasākumu “Ložmetējkalns 2004”

Tā ir mūsu tradicionālā pasākuma atskaite, kurš notika 2004. gada 21. februārī un, pēc vairākuma domām, šoreiz tam tika dots dīvains nosaukums- “Ložmetējkalns 2004”. Tā domāja daudzi, tikai ne mūsu pasākuma dalībnieki, tā kā šobrīd viņi jau saprot, kāpēc mēs izvēlējamies tieši tādu nosaukumu.

37 ekipāžas startēja no WESS Motors autosalona uz Babītes un Valgundes pusi. Mūsu dalībniekus ar leģendu veidu ir sarežģīti nobaidīt, taču šoreiz mūsu dalībnieku pulkam daudzi piebiedrojās pirmo reizi. Tāpēc uztraukums, ka trase ir pārāk vienkārša, bija lieks. “Jauniņajiem” tas bija krietns pārbaudījums, “profesionāļiem” - iespēja pilnveidot savu meistarību.

Pirmais braukšanas posms bija kā ievads, maza iesildīšanās. Tiekot līdz LK1, dalībnieki atzīmējās pie tiesnešiem un sāka pildīt papildus uzdevumus. Vienu tradicionālo - ātrumgaitas PS1. Tika plānots, ka šī trase būs ar ledus virsmu, diemžēl ziema mums sagādāja pārsteigumu atkušņa veidā, tāpēc arī ledus bija tikai dažās vietās. Taču, pateicoties atkusnim, bija lielas peļķes.........un šļakatas uz visām pusēm. Tālāk bija vēl viens papildus uzdevums IU1 - mešana mērķī ar sniega pikām. Dažiem vajadzēja atcerēties bērnību, taču rezultātu vairākums parādīja, ka daudzi šajā “sporta veidā” nav iesācēji.

Izpildot visus uzdevumus LK1, ekipāžas turpināja savu ceļu. Tieši šajā trases posmā palika skaidrs, kāpēc pasākumam ir tieši tāds nosaukums. Izrādās, ka Babītes mežos var atrast Pirmā Pasaules Kara karavīru pieminekļus, ekskursiju maršrutus un armijas štābu izvietojuma karti. Tieši šīs piemiņas vietas vajadzēja atrast, izmantojot karti, vai nu kājām vai arī “uz” Land Cruiser. Savākto informāciju bija jāieraksta kontrolkartē. Te tika arī uzstādīts otrais kontrollaika punkts LK2.

Pēc uzdevuma izpildīšanas orientēšanas zonā, ekipāžas sāka virzīties kontrolpunkta LK3 virzienā, kur pasākuma dalībniekus gaidīja karsti cīsiņi, ar ko pamieloties, kā arī braukšanas uz slēpēm (netradicionālā stilā) IU2 un intelektuālā viktorīna IU3 (svarīgi ir tas, ka turpināsim attīstīt šo īpašo uzdevumu veidu arī turpmāk).

Mūsu trase nebūtu pilnvērtīga bez tradicionālām regularitātes sacensībām PS2 - brauciens noteiktā trases vietā ar uzdoto vidējo ātrumu. Liekas, ka šis ir vienkāršs uzdevums, taču sacensību rezultāti pierādīja, ka tieši šajā posmā dalībnieki saņem visvairāk soda punktus. Ceļā uz finišu, ekipāžas atzīmēja slēptos kontrolpunktus un atgriezās WESS Motors. Te arī beidzās sacensību aktīvā daļa.

Apbalvošanas laiks.

Ar to vakars nebija beidzies, bet gan turpinājās ar mahitu un cigāriem, atgādinot silto Kubu.

Beidzot tiesneši saskaitīja visus rezultātus un mēs bijām gatavi paziņot uzvarētājus (rezultātus skatieties nodaļas Dalībnieki apakšnodaļā - Rezultāti). Pasākuma organizatoriem tas ir ļoti sarežģīts brīdis, tā kā vēlamies, lai katrs dalībnieks tiktu atzīmēts. Taču ir jāsaprot, ka visi nevar būt pirmie. Rezultātu apstrādes laikā tika izdalītas trīs grupas: Land Cruiser īpašnieki “standarta klasē”, (80, 90, 100 un 120 modeļi), Land Cruiser īpašnieki “sporta klasē” (70 modeļi) un citu automarku īpašnieki “Viesi “. Mēs apsveicam ziemas posma “Ložmetējkalns 2004” 2004. gada uzvarētājus.

Cienījamie “Ložmetējkalns 2004” pasākuma dalībnieki!
Vēlamies visiem pateikties par piedalīšanos. Milzīgs paldies mūsu pastāvīgajiem dalībniekiem par viņu atbalstu. Ne mazāks paldies dalībniekiem, kuri startēja ar mums pirmo reizi.

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un atsauksmes (atsauksmes un novēlējumus gaidīsim uz e- pasta adresi: jana.shilvane@wess.lv), lai turpmāk mēs varētu organizēt vēl kvalitatīvākus un interesantākus pasākumus.

Tāpat ceram, ka mūsu klubs tiks papildināts ar jauniem kluba biedriem.

Mēs būsim priecīgi Jūs redzēt atkal un vienmēr!

Pasākuma fotogrāfijas, kuras tiek piedāvātas arī elektroniskā veidā ir ierakstītas CD diskos, varat saņemt pie Informācijas daļas sekretārēm (WESS Motors autosalonā, K.Ulmaņa gatvē 125) .

Gaidām Jūs vasaras pasākumā augustā!

Tāpat mēs pateicamies kompānijām, kuras atbalstīja Land Cruiser pasākumu un piešķīra balvas mūsu uzvarētājiem un dalībniekiem. Vēlamies pateikties: Bridgestone & Firestone Finland Oy, SIA Infleks ( Mobil Oil ), SIA Solidas ( Adidas ), WESS Consum ( Braun ), SIA Autpgross ( Mont Blanc ), SIA L.I.O.N. & Ko ( Matusalem ), apsardzes firmai PAKLAT, sporta klubam Martas Sporta Klubs, restorānam La Salsa, bērnu attīstības centram Čība un trašu organizētājiem - klubam Mazozoli 4reiz4.